cropped-logo-akcne-zeny-klub_crop-e1667431707205

Napíšte nám

klub@akcnezeny.sk

Zavolajte nám

+421 903 812 055

Čo všetko pre vás pripravujeme vo februári? Rezervujte si svoje miesto v kalendári už teraz!

V novom roku pokračujeme akčným krokom vpred. Okrem pravidelných klubových stretnutí, na ktorých sa spoznávame, vám prinášame aj vzdelávacie webináre, ktoré vznikli na mieru podľa požiadaviek našich členiek klubu. 

Všetky webináre pripravujeme pre naše členky počas celého roka úplne zadarmo. Pre nečlenky a široku verejnosť je možné zakúpiť ich priamo na našom eshope. 

Pre členky máme zároveň možnosť dokúpiť si v sume 75 eur intenzívny 5 mesačný mentoring s Tinou. Stačí napísať priamo Mirke na email a príhlásiť sa.

Najbližšie sa môžete tešiť na tieto webináre:

FEBRUÁR:

  • Ako si vytvoriť rozpočet?

Ako si vytvoriť rozpočet? Jednoduchý návod na použitie spolu s podkladmi na tvorbu vlastného rozpočtu pre vás pripravuje Marek Straka, náš skvelý lektor, na ktorého nám prichádza po každom evente množstvo chvál:) Na webinár sa môžete tešiť už 3. februára. 

Členky klubu, pridajte si do kalendára:) Nečlenky si môžu webinár zakúpiť tu. 

Ako si vytvoriť rozpočet

  • Mindset/ softskill

EQ, motivácia a empatia sú najsilnejšie zbrane každého dobrého lídra. Soft skills boli dlho stigmatizované za femininné, slabé a nepresvedčivé. Práca na EQ zlepší Váš vzťah k sebe samému, k vašim kolegom, v práci aj doma. EQ+IQ=úspech. 9. februára vás naučíme ako na to. Webinár bude viesť skvelá koučka Michaela Králiková. Pre nečlenky možnosť zakúpiť si ho tu. 

MINDSET/SOFT SKILL

  • Talenty a silné stránky

Ako sa vydať správnou cestou? Podnikáte a chcete vedieť, ktoré úlohy delegovať a ktoré si ponechať? Prinášame vám našu obľúbenú tému Talenty a silné stránky. 

V živote často veľa času stratíme tým, že sa snažíme pracovať na našich slabinách. Nie je to zlé, ale rast tkvie v tom, že zlepšujeme to, v čo sme dobrí, namiesto opravovania toho v čom nie je sme. Ako rozpoznať svoje silné stránky. Ako nájsť svoje hodnoty a svoje flow? Ako si uvedomiť svoju jedinečnosť, práve ktorou obohacujeme vzťahy – osobné aj pracovné? 

Webinárom vás prevedie skvelá koučka Michaela Králiková.

Pridajte sa na webinár. Pre nečlenky je možnosť zakúpiť si ho priamo tu. 

TALENTY A SILNÉ STRÁNKY

Ešte nie ste v našom klube? Pridať sa môžete už len do konca januára v polovičnej sume tu: https://eshop.akcnezeny.sk/produkt/rocne-clenstvo-v-klube-akcnych-zien/

Ak máte chuť aj na intenzívny 5-mesačný mentoring, môžete si zakúpiť členstvo spolu s mentoringom priamo tu: https://eshop.akcnezeny.sk/produkt/rocne-clenstvo-v-klube-akcnych-zien-spojene-s-mentoringom/

Tešíme sa na všetko, čo nás spolu čaká!

Offline sa vidíme spolu vo februári v Gbeľanoch 🙂

https://eshop.akcnezeny.sk/produkt/akcne-zeny-pri-ziline/

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *