cropped-logo-akcne-zeny-klub_crop-e1667431707205

Napíšte nám

klub@akcnezeny.sk

Zavolajte nám

+421 903 812 055

Čo všetko sme spoločne zvládli za prvých 6 mesiacov v klube?

Prvé klubové mesiace nám prirástli k srdcu. Veľa sme sa naučili, vyskúšali a vďaka vašim otázkam sa posúvame neustále ďalej. 

Za prvé klubové mesiace sme vám stihli:

  • zaslať viac ako 35 newsletterov a direct emailov s novinkami a aktuálnym dianím v klube
  • Mali sme spoločne 7 klubových stretnutí – každý mesiac jeden milý online networking, vďaka ktorému sa poznáme viac a trénujeme to najzákladnejšie a zároveň občas aj najťažšie – stručne a jasne predstaviť seba a svoj biznis 🙂
  • Absolvovali sme spoločne 12 vzdelávacích webinárov podľa vašej preferencie
  • Pripravili sme pre vás spoločne s partnermi špeciálne #testovačky – napríklad sme ochutnávali čokolády a testovali pomoc v domácnosti
  • Vytvorili sme si Linkedln skupinu – Akčné ženy v klube, vďaka ktorej s vami tiež zdieľame novinky, dokážeme si vzájomne podporiť na tejto sieti príspevky, aktívnejšie sa zapájať a učiť. V roku 2022 pridáme aj verejné LIVE vysielania na Linkedlne. Tešíte sa? 🙂 My jednoznačne. Bude to pre nás veľká výzva. Prvé pripravujeme s našou ambasádorkou Kristínou Kovalčík: https://www.linkedin.com/in/kristinacichykovacikova/
  • Využívali ste zľavy na nákupy od našich partnerov a zliav bude neustále pribúdať 🙂 
  • Zapojili sme zopár našich členiek ako spíkerky aj na našich eventoch a konferenciách 
  • Pripravili sme spoločne s vami, členkami a partnermi viac ako 60 článkov

Z čoho sa najviac tešíme?

Zo spoločných úspechov. Z vašej radosti. Z momentov, kedy nám len tak napíšete, čo sa vám podarilo. Že ste zvládli svoje prvé LIVE vysielanie ako napríklad Zuzka Jankajová na Facebooku alebo Janka Sliacka na Linkedlne.

Že ste naštartovali svoj eshop alebo rozbehli svoj nápad. Využili ste naše partnerstvá s Rozbehni sa a zobrali ste svoj nápad vážne ako Janka Gúráňová. Že ste napriek tréme nabrali odvahu a vystúpili akčným krokom pred na pódium. Aj na našej konferencii Pre zdravie ženy ako Simona Mačorová

Čo na klub zatiaľ hovoríte vy?

Pridávame zopár recenzií priamo od našich členiek: 

“Akčné ženy som na začiatku zaregistrovala prostredníctvom zaujímavých článkov a blogov. Okamžite som spozornela, pretože myšlienka ženského prepájania, sieťovania a vzájomného inšpirovania je pre mňa mimoriadne silná a fascinujúca.  Mojou prvou skúsenosťou bolo profesionálne fotenie pre ženy, vďaka ktorému mám stále k dispozícii úžasné fotky od Gabiky Teplickej a pravidelne ich pri propagácii mojej práce využívam. Celá organizácia bola premyslená a inšpirujúca: profesionálna štylistka Saška nám vybrala vhodný autfit,  ďalšie odborníčky nás nalíčili a upravili nám vlasy, a popri tom všetkom sme sa spoznávali v príjemnom prostredí pri káve či sekte. Skrátka, treba to zažiť a hlavne si to ísť užiť! 

Ďalšia spolupráca s Akčnými ženami v klube mi pomáhala profesne rásť, či už uverejňovaním mojich článkov alebo organizovaním mojich webinárov.  Aj vďaka nim som ostala v týchto náročných časoch pracovne aktívna a cítila som sa užitočná.

Za seba aj všetky ženy im veľmi pekne ďakujem za to, že nám aj v období pandémie vytvorili možnosti stretávať sa v online priestore, nepodliehať strachom či pocitom osamotenosti, ale ostať v kontakte s inými ženami, ktoré tiež žijú tie svoje príbehy a majú ich komu povedať. Teším sa na ďalšiu spoluprácu a príležitosť byť súčasťou tohto ženského sveta, ktorý vytvorili ženy ženám. Preto je nám taký blízky a dôverne známy.”

Renáta, koučka

……..

“Akčné ženy som zaregistrovala, keď hľadali autorky pre odborné články na web. Mňa to veľmi oslovilo, takže som sa prihlásila a napísala hneď zopár článkov. Na moje prekvapenie, mali články veľmi dobrý ohlas. A dokonca som touto cestou získala aj nové klientky pre svoje podnikanie. Na projekte Akčné ženy sa mi veľmi páči myšlienka, a to podpora “ženského podnikania”, pričom akčné ženy ju aj skutočne napĺňajú.”

Stanka, účtovníčka

………

“Akčné ženy ponúkajú mnohé výhody pre členky. Vaša investícia sa Vám niekoľkonásobne vráti ? Ja som vďaka akčným ženám začala robiť pravidelne live vysielania, a k tomu som sa odhodlávala viac ako rok. Rada píšem, to je moja silná stránka a vďaka príležitosti od Akčných žien, som sa začala ešte viac realizovať. Sú to úžasné ženy a vždy sa nájde niekto, kto Vás inšpiruje a posunie.

A to som tu len tretí mesiac a už mám aj nové klientky a hlavne ma to posúva ísť ďalej dopredu v splnení si mojich snov a cieľov.”
Zuzka, mentorka
………
“Popri štyroch deťoch som si na materskej urobila certifikáty o módnom stylingu a farebnej typológii a premýšľala som, čo s nimi ďalej. V tom čase som natrafila na Akčné ženy. Urobili so mnou rozhovor do svojho online magazínu a potom ma doslova vytiahli, aby som vystúpila so svojou pezentáciou o farebnej typológii na jednej z akcií Akčných žien. Bolo to moje prvé vystúpenie a už vďaka nemu sa mi ozvali moje prvé klientky.” 
Saška, stylistka
……….

Čo pre vás pripravujeme v roku 2022?

#update klubového webu

Po otestovaní nášho klubového webu pre vás pripravujeme vylepšenú klubovú verziu 0.2 🙂 Vďaka nej budete mať omnoho jednoduchší prístup ku každej sekcii. Plánujeme to spraviť doslova na pár klikov vždy k cieľu. Rovnako vám zjednodušíme prihlasovanie sa priamo cez sociálne siete a zameriame sa na úpravu UX (užívateľského dizajnu).

#ešte viac vzdelávania

Do novej verzie vám pridáme ešte viac workshopov a pribúdať budú neustále nové podľa toho, po čom bude najväčší dopyt. Okrem našich podujatí budujeme nové partnerstvá tak, aby sme obsiahli skutočne všetko, čo sa podnikania týka. Spájame sa aj so Slovak Business Agency a ďalšími, vďaka ktorým zastrešíme jednotlivé témy do hĺbky a offline stretnutia v každom väčšom meste.

#offline stretnutia spoločne

Rok 2022 si vizualizujeme viac v osobnom kontakte. Veríme, že sa tak stane aj vďaka spoločným priestorom, ktoré nám v každom väčšom meste poskytne náš partner SBA a ďalší naši partneri a členky. Okrem networkingov plánujeme aj biznis fotenia, stretnutia pri káve, dobrom vínku alebo dokonca spoločné výlety 🙂 

#akčné nákupy

Pripravujeme úplne novú sekciu, vďaka ktorej budete mať k dispozícii každá členka klubu výraznejšie zľavy na nákup obľúbených produktov a služieb pre Akčné ženy 🙂 Hádajte, ktoré sú to.

#ambasádorky klubu

Pýtate sa, kto je pre nás ambasádorkou klubu? Sú to podobné ženy ako ty a ja. Sú to ženy činu. Chcú pomáhať, vidia zmysel v spájaní sa, celoživotnom vzdelávaní a rady poskytnú svoje know how ďalej. Pripravovali sme spoločne pre vás praktické workshopy a slovo mentoring je im blízke. O Akčných ženách šíria správy ďalej, zapájajú ich do biznisových príležitosti. Chceš nominovať ambasádorku klubu alebo sa chceš dozvedieť o ambasádorstve viac? Napíš našej klubovej manažérke Mirke. 

Ako vyzerá plán klubových webinárov na rok 2022?

Tešíme sa na vás najbližšie na týchto eventoch a webinároch:

https://klub.akcnezeny.sk/2022/01/28/klubove-webinare-vzdelavanie

 

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *