cropped-logo-akcne-zeny-klub_crop-e1667431707205

Napíšte nám

klub@akcnezeny.sk

Zavolajte nám

+421 903 812 055

O nás

Akčné ženy

Akčné ženy vznikli v roku 2017, počas jednej materskej dovolenky, keď sa zakladateľka Martina Novotná rozhodla, že sa nechce baviť o plienkach, radšej by sa dozvedela, ako začať podnikať…

Náš cieľ

Naším cieľom je prepojiť ženy medzi sebou. Všetky, ktoré zaujíma podnikanie, kariéra, osobný rast a vzdelávanie. V klube získate nové vedomosti a odvahu odprezentovať sa. 

Od roku 2017 sme sa rozrástli na státisíce žien online, stovky žien na našich eventoch a desiatky nových podnikateliek.  

Rozbehli sme prvý online magazín pre podnikateľky a komunitu, ktorá sa pravidelne stretáva a rozširuje. Inkubátor, ktorý koncentruje všetky ženy, ktoré chcú rásť.  

SI PRIPRAVENÁ? PRIDAJ SA K NÁM EŠTE DNES

Možnosti členstva

6 mesačné členstvo

€149

12 mesačné členstvo

€257

12 mesačné členstvo

EXTRA VÝHODY

€447
SOM AKČNÁ ŽENA

Prečo sa stať členkou nášho klubu?

Nájdeš u nás to, čo momentálne potrebuješ. Vzdelávanie, nové priateľstvá, networking na tvojej profesionálnej ceste.  

Podpora a zdieľanie

Či už si vo fáze uvažovania, čo ďalej, podnikať ešte len začínaš alebo si už ostrieľaná podnikateľka, medzi akčnými ženami nájdeš pestré zastúpenie členiek rôznych profesií. Veríme, že si okrem toho “profi” nájdeš aj nové priateľstvá a zažiješ veľa zábavy.

Sme akčné

Zdieľame s tebou autenticky len to, čo skutočne žijeme aj my. Už šiesty rok budujeme poctivo komunitu na Slovensku a v Čechách. Podnikáme a hovoríme o tom, čo reálne funguje v praxi nám a ďalším akčným ženám.

Inšpirácia a učenie

Nepridávaj sa, ak nemáš sama vnútornú motiváciu. Akčná žena začína sama u seba. My ti môžeme tvoju cestu len uľahčiť. Komunita je zdrojom inšpirácie, vzájomného učenia, podpory, zdieľania a reklamy.

Členstvo

Staňte sa členkou nášho klubu

Chceš zmenu? Začni robiť akčné kroky spolu s nami!

Balíček

257€

ročne