cropped-logo-akcne-zeny-klub_crop-e1667431707205

Napíšte nám

klub@akcnezeny.sk

Zavolajte nám

+421 903 812 055

O nás

Akčné ženy

Akčné ženy vznikli v roku 2017, počas jednej materskej dovolenky, keď sa zakladateľka Martina Novotná rozhodla, že sa nechce baviť o plienkach, radšej by sa dozvedela, ako začať podnikať…

Náš cieľ

Naším cieľom je prepojiť ženy medzi sebou. Všetky, ktoré zaujíma podnikanie, kariéra, osobný rast a vzdelávanie. Chceme podporovať jedna druhú. Získavať nové vedomosti a odvahu odprezentovať sa.
Od začiatkov v roku 2017 sme sa rozrástli na státisíce žien online, stovky žien na našich eventoch a desiatky nových podnikateliek. Rozbehli sme prvý online magazín pre podnikateľky www.akcnezeny.sk a komunitu, ktorá sa pravidelne stretáva a rozširuje. Inkubátor, ktorý koncentruje všetky ženy, ktoré chcú rásť. Sme tu pre ženy, ktoré vidia pohár poloplný, sú otvorené a ochotné si navzájom pomôcť.

SI PRIPRAVENÁ? PRIDAJ SA K NÁM EŠTE DNES

Podpora

Každá z nás má inú cestu k svojim cieľom. Je jedinečná a všetko, čo vytvára, nesie jej osobitú DNA. Dôležité je, že držíme spolu a dokážeme si navzájom pomôcť, podporiť a nasmerovať sa.

Dôvera a rešpekt

Správame sa k sebe s úctou, rešpektom bez akýchkoľvek predsudkov. Vytvárame priestor pre dôveru, diverzitu a inklúziu. Sme tu pre všetky ženy, ktoré chcú rásť. Bez ohľadu na vek, demografiu, profesiu, či status.

Otvorenosť a úprimnosť

Radikálna úprimnosť nám pomáha triediť potrebné od nepotrebného a posúva nás vo všetkých vzťahoch vpred.

Radosť a inšpirácia

Pripomíname si základné hodnoty, ktorými sme sa riadili ako malé deti. Objavujeme nové prístupy k práci, inšpirujeme jedna druhú, vytvárame priateľstvá a v neposlednom rade prirodzene aj partnerstvá a spolupráce. V prvom rade musí byť však radosť z práce

Členstvo

Staňte sa členkou nášho klubu

Chceš zmenu? Začni robiť akčné kroky spolu s nami!

Balíček

200€

ročne