cropped-logo-akcne-zeny-klub_crop-e1667431707205

Napíšte nám

klub@akcnezeny.sk

Zavolajte nám

+421 903 812 055

TALENTY A SILNÉ STRÁNKY

KEDY A KDE

16.2.2022 od 18:00

Online Live cez aplikáciu ZOOM

V živote často veľa času stratíme tým, že sa snažíme pracovať na našich slabinách. Nie je to zlé, ale rast tkvie v tom, že zlepšujeme to, v čo sme dobrí, namiesto opravovania toho v čom nie je sme. Ako rozpoznať svoje silné stránky. Ako nájsť svoje hodnoty a svoje flow? Ako si uvedomiť svoju jedinečnosť, práve ktorou obohacujeme vzťahy – osobné aj pracovné? 

 

Dĺžka trvania: 90 minút.
– pre koho je webinár určený
Pre ženy, ktoré sa chcú posúvať a rásť, osobnostne aj kariérne.
Viac o spíkerke Mgr. Michaele Králikovej:
Vyštudovala som teológiu a pôvodné jazyky – latinčinu, hebrejčinu a gréčtinu. Rok počas štúdia som strávila na stáži na Floride v USA, kde som sa venovala témam discipleshipu a mentoringu.
Život sa mi zmenil v roku 2012 vďaka účasti v česko-slovenskej televíznej šou Masterchef. Po súťaži som vydala vlastnú kuchársku knihu, viedla som kurzy varenia, účinkovala v reklamných kampaniach, bola súčasťou mnohých projektov so známymi značkami a agentúrami.
V roku 2014 som založila sieť bistro kaviarní a výrobu koláčov Králiková Cafe & Cakes a Manufacture s vlastným produktovým portfóliom a neskôr e-shopom.
V roku 2021 som vydala druhú knihu Stratená, nájdená o svojej ceste k sebaúcte a hraniciach.
Píšem a prednášam o osobnom raste a podnikaní. V januári 2022 som sa stala Google Certifikovanou Trénerkou pre podnikanie a soft skills. Mentorujem a školím na témy duševného zdravia, EQ, soft skills, osobnostného rozvoja a budovania značky (osobnej a firemnej).
Mojimi vášňami sú bezpochyby kreativita a komunikácia. Milujem písanie, cestovanie, varenie, beh, knihy, silnú kávu, skvelé jedlo a víno, obdivujem svetové brandy, nádherný dizajn, architektúru a akékoľvek krásne veci, ktoré mi vyrazia dych.

Dátum

16 feb 2022
Expired!

Čas

18:00 - 19:30

Miestny čas

  • Časové pásmo: America/New_York
  • Dátum: 16 feb 2022
  • Čas: 12:00 - 13:30
Kategória

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Thanks for submitting your comment!