cropped-logo-akcne-zeny-klub_crop-e1667431707205

Napíšte nám

klub@akcnezeny.sk

Zavolajte nám

+421 903 812 055

Štýl a bublinky idú dokopy. Naša stylistka nám ukázala ako.

Keď sa spoja Akčné ženy, výsledok stojí za to! Čo sa podarilo naším členkám klubu počas leta? Napríklad aj spojiť bublinky so štýlom. Ako? Čítajte ďalej a dozviete sa. 

Spojenie kvalitného prosecca, gentelmana a výborného someliéra Rastislava Masrnu spolu s poradkyňou štýlu Adri Nagy Finta prinieslo v utorkový podvečer osviežujúci zážitok pre všetkých hostí. V krásnych priestoroch terasy Sky Parku nás hostila členka klubu Eva Jahelka. Adri vo svojej prednáške priblížila štýl obliekania obľúbených Európskych destinácií. Ako sa obliekajú španielky, talianky či francúzky?

Francúzske ženy sú povestné svojim štýlom, šarmom a prirodzenou krásou. Sú inšpiratívne pre ženy po celom svete. Vyzerajú vždy jednoducho, ale pritom dokonale.

Taliansko je známe uprednostňovaním kvalitných materiálov a značiek, najmä ak sa rozprávame o doplnkoch a topánkach. Typické sú jednoduché, strohé línie a snaha zvýrazniť ženskú siluetu.

Španielsko reprezentuje temperament v akomkoľvek veku. Španielky žiaria farbami a neboja sa výrazných kúskov. “Aká matka, taká Katka platí aj v obliekaní. To, čo si vezme na seba dcéra sa nebojí do svojho šatníka zaradiť aj jej mama”: hovorí Adri. Temperament v obliekaní možno pramení aj v ich tradičnom tanci – flamenco.

Pridajte sa aj na náš Linkedin. Chcete sa stať členkou klubu a využívať všetky výhody počas celého roka naplno?

Registrovať sa môžete priamo tu. 

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *