klub

Napíšte nám

klub@akcnezeny.sk

Zavolajte nám

+421 903 812 055

Doprajte si organické pleťové SPA v Bratislave. Členky klubu aj so zľavou!

Medzi pleťovými ošetreniami v Angelis nájdete pleťové rituály pre rôzne typy pokožky. U Mirky v krásnom salóne v Bratislave sa oddychuje a vypína – v cene každého rituálu je minimálne 20 minútová masáž (samozrejme okrem kontraindikovaných stavov pleti) a v dobe pôsobenia organických pleťových masiek aj masáž rúk alebo naštartovanie toku životnej energie v tele pomocou tibetského energetického systému prikladania rúk.
Vašu pleť ošetrí organickou kozmetikou, ktorej bohatosť na exotické prírodné ingrediencie často berie dych. Znamená to, že sa na pleť dostanú iba tie najčistejšie, najúčinnejšie a najvoňavejšie sily prírody skombinované s tými najjemnejšími, ale vysoko účinnými funkčnými látkami, ktoré pleť posilnia a zároveň kozmetiku udržujú čerstvú, účinnú a bezpečnú.
Vybrať si môžete z nasledujúcich ošetrení. Ak sa však sami neviete rozhodnúť, ktoré ošetrenie je pre Vás to naj, nechajte to na ňu. Objednajte sa cez rezervačný systém alebo na telefónnom čísle 0903556988 a spolu vyberiete, čo je pre Vašu pleť najvhodnejšie.

Zľava pre akčné ženy sa týka všetkých pleťových ošetrení tu: https://angelis.sk/content/20-organicke-pletove-spa

V košíku na konci objednavky treba vložiť kód AKCNEZENY – Zľava je 10%.
Objednať sa dá aj cez FB (Angelis – organic skin spa)  k objednavke stači uviesť do poznamky AKCNEZENY  a uplatníte si tiež zľavu. Rovnako cez sms .
Mirka sa teší na všetky akčné ženy vo svojom salóne Angelis v Bratislave. 

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *