cropped-logo-akcne-zeny-klub_crop-e1667431707205

Napíšte nám

klub@akcnezeny.sk

Zavolajte nám

+421 903 812 055

Október bude veselý. Stretneme sa na východe aj na západe

V októbri pokračujeme v eventovom móde. Pripravujeme verejné podujatia v Prešove a Bratislave a tiež jedno VIP stretnutie pre naše členky klubu. 

Veľmi nás teší, že počet našich členiek sa rozrastá každým mesiacom. O to viac, že prichádzate z rôznych kútov Slovenska. To je zároveň znamením aj pre nás, aby sme sa tomu prispôsobili a organizovali pre vás stretnutia a eventy nie len v hlavnom meste, ale všade, kde sa nachádzate.

AKČNÉ ŽENY V OC NOVUM V PREŠOVE

centrum NOVUM v Prešove pozvalo Akčné ženy, aby mu na narodeniny pripravili program. To bolo pre nás aj znamením, aby sme zapojili do programu naše členky klubu a vytvorili bohatý dvojdňový narodeninový program. Spoločne s Mirkou pripravujeme intenzívnu šnúru, do ktorej je ešte stále možné sa zapojiť, stačí napísať na email Mirke. 

NETWORKING V BRATISLAVE

V stredu 19. októbra sa vidíme v Monsters Caffe v Bratislave, kde sa uskutoční networking event zameraný na téme finančnej gramotnosti a finančný wellness žien, tak si uložte dátum do kalendára a ak máte chuť sa počas dvoch hodín od 18:00 večer zoznámiť aj s ďalšími podnikateľkami a influencerkami, stačí pridať svoje meno do zoznamu priamo do zdieľanej tabuľky. 

V sobotu 22. októbra pre vás organizujeme úspešne už 4 – tý ročník celodennej konferencie PRE ZDRAVIE ŽENY v Bratislave. Bude nabitá informáciami o prevencii, ženskom zdraví a holistickom prístupe. Stačí si stiahnuť vstupenku zdarma priamo tu. 

Pridávame sem zopár spíkrov, aby sme vás inšpirovali:) Počas celého dňa pripravujeme celý rad prednášok, cvičenia a tiež prevenčné aktivity.

V neposlednom rade sa vidíme online tradične na našom klubovom stretnutí posledný štvrtok v mesiaci.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *