BUDOVANIE ZNAČKY

KEDY A KDE

5.10.2022 od 18:00

Online Live cez aplikáciu ZOOM

 

Rozpoznateľnosť svetových brandov nie je v iných marketingových nástrojoch, ktoré používajú, ale v kreativite a obsadení si tém, o ktorých daná značka hovorí. Každý brand je ako osoba – má svoj štýl, má jazyk ktorým hovorí, svoje hodnoty, svoje farby, svoju osobnosť. Ako budovať silný svetový brand s nezameniteľnou vizuálnou a hodnotovou identitou?

 

Dĺžka trvania: 90 minút.
– pre koho je webinár určený
Pre ženy, ktoré sa chcú posúvať a rásť, osobnostne aj kariérne.
Viac o spíkerke Mgr. Michaele Králikovej:
Vyštudovala som teológiu a pôvodné jazyky – latinčinu, hebrejčinu a gréčtinu. Rok počas štúdia som strávila na stáži na Floride v USA, kde som sa venovala témam discipleshipu a mentoringu.
Život sa mi zmenil v roku 2012 vďaka účasti v česko-slovenskej televíznej šou Masterchef. Po súťaži som vydala vlastnú kuchársku knihu, viedla som kurzy varenia, účinkovala v reklamných kampaniach, bola súčasťou mnohých projektov so známymi značkami a agentúrami.
V roku 2014 som založila sieť bistro kaviarní a výrobu koláčov Králiková Cafe & Cakes a Manufacture s vlastným produktovým portfóliom a neskôr e-shopom.
V roku 2021 som vydala druhú knihu Stratená, nájdená o svojej ceste k sebaúcte a hraniciach.
Píšem a prednášam o osobnom raste a podnikaní. V januári 2022 som sa stala Google Certifikovanou Trénerkou pre podnikanie a soft skills. Mentorujem a školím na témy duševného zdravia, EQ, soft skills, osobnostného rozvoja a budovania značky (osobnej a firemnej).
Mojimi vášňami sú bezpochyby kreativita a komunikácia. Milujem písanie, cestovanie, varenie, beh, knihy, silnú kávu, skvelé jedlo a víno, obdivujem svetové brandy, nádherný dizajn, architektúru a akékoľvek krásne veci, ktoré mi vyrazia dych.
 • 00

  dní

 • 00

  hodín

 • 00

  minút

 • 00

  sekúnd

Dátum

05 okt 2022

Čas

18:00 - 19:30

Miestny čas

 • Časové pásmo: America/New_York
 • Dátum: 05 okt 2022
 • Čas: 12:00 - 13:30
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *