Kto iný pomôže, motivuje, inšpiruje ženy lepšie, ako iné úspešné akčné ženy?

Zoznámte sa s našimi ambasádorkami. 

Tina Nekudová

Tina je Češka, Brňačka, žijúca viac ako jedenásť rokov v Bratislave, takže už aj trochu Slovenka.

Je autorkou a líderkou projektu S Tinou, ktorý založila v roku 2018. Je profesionálnou mentorkou, konzultantkou, lektorkou a zameriava sa na prácu s jednotlivcami, skupinami, aj firmami.Hlavné oblasti, ktorým sa venuje je hľadanie a práca s vlastným potenciálom, SWOT analýze, budovanie osobnej značky, budovanie obchodnej a brandovej stratégie, prezentačným schopnostiam a komunikácii.

Vydáva vlastné podcasty “Podcast s Tinou”, kde sa zameriava na biznisové otázky a neobyčajné príbehy. Moderuje biznisové a technologické eventy, webináre a workshopy. Má za sebou kariéru z Deloitte a Microsoft, kde pôsobila viac ako 8 rokov. Tina je matka, žena, partnerka a podnikateľka.

Kristína Kováčiková

Kristína je partnerom v spoločnosti EXACT RECRUITMENT a zakladateľkou projektu LINKEDINSTRATEGIE.SK. Pomáha klientom na celom Slovensku budovať značku a dosahovať obchodné výsledky prostredníctvom top nástroja na B2B biznis – LinkedInu. Je odborným garantom konferencie Trend LinkedIn Academy pripravenou v spolupráci s vydavateľstvom týždenníka Trend.

Pôsobila v nadnárodnej konzultačnej spoločnosti Accenture, v medzinárodnej automotive spoločnosti Mercedes a v jednej z najlepších online reklamných agentúr na trhu Zaraguza. Špecializuje sa na employment branding, social media kampane a tréning out-of-the-box myslenia pre manažérov. Klientom pomáha trénovať kreativitu a pozerať sa na ich aktivity na sociálnych sieťach z iného uhla pohľadu. Tému kreativity v manažmente lektoruje aj na Ekonomickej univerzite v Bratislave.

Ivana Brutenič

Ivana pred trinástimi rokmi, počas štúdia na Ekonomickej univerzite, založila konzultačnú spoločnosť EXACT RECRUITMENT a je zakladateľkou projektu LINKEDINSTRATEGIE.SK.

Svojim klientom buduje silné osobné a firemné značky pomocou efektívnych LinkedIn stratégií, vedie LinkedIn workshopy a prednášky. Neustále prináša novinky v oblasti LinkedInu v médiách. Jej články ste videli v médiách Forbes, Trend, Sme, Profit, Instore, Hospodárske noviny. Zisk Manažment a iných. Získala ocenenie Najlepší prejav lektora podľa hodnotení účastníkov školení MVA. Študovala Obchod a Marketing, je doktorkou ekonomických vied. Vo svojich LinkedIn službách kombinuje zručnosti vyhľadávania, s obchodnými a marketingovými znalosťami a vzdelaním. V roku 2017 sa stala odborným garantom a organizátorom konferencie Trend LinkedIn Academy pripravenou v spolupráci s vydavateľstvom týždenníka Trend.

Marcela Václavková Konrádová

PhDr. Marcela Václavková Konrádová, MBA, cert. Mgmt. – pôsobí ako sociálny a biznis kouč. Podieľa sa na vzniku mnohých organizácií, prepája vášeň ľudí s ich realizáciou, je lektorkou, vedie vzdelávací projekt Posuň Sa, je riaditeľkou o.z. Prístav nádeje, redaktorkou Dalito.sk a autorkou 7 kníh, motivačnej s názvom „Prebuď sa a žiar na svojej vlastnej ceste“ a ebooku „Objav nové možnosti“.
Dosiahnuté vzdelanie:
MBA v odbore manažment obchodu, certifikovaná manažérka v odbore „Riadenie v trhovom prostredí“, doktorka filozofie (PhDr.), mediátorka, magisterka sociálnej pedagogiky (Mgr.) a bakalárska sociálnej práce (Bc).
Marcela získala mnohé ocenenia:
Nominantka Krištálového krídla v kategórii Filantropia za rok 2019. Ocenenie sTOPa 2019 v kategórii TOP subjekt. Víťazka Srdce na dlani 2018 v kategórii “Projekt roka” za vybudovanie prvého bezbariérového ihriska na Slovensku. Víťazka novinárskej súťaže 2018 “My k sousedům a sousedé k nám” v kategórii On-line media. Ocenenie Filantrop napriek hendikepu za rok 2014 – Cena primátora Banskej Bystrice (2013) – nominácia na Inšpirujúcu ženu (2013), – ocenenie Srdce na dlani (2013) za venovanie času, schopností a energie v prospech iných ľudí a svojej komunity v Banskobystrickom samosprávnom kraji v kategórii Dobrovoľníctvo v rozvoji komunity (2013). – V súťaži E – ženy 2013 v kategórií „Ženy, ktoré pod- nikajú off – line a majú firemnú webovú stránku“ zís- kala 1. miesto a špeciálnu cenu Gabiky Revickej a Moniky Jakubeczovej za mimoriadne inšpiratívny prí- beh a silu osobnosti (2014) a ďalšie.