cropped-logo-akcne-zeny-klub_crop-e1667431707205

Napíšte nám

klub@akcnezeny.sk

Zavolajte nám

+421 903 812 055

Ambasádorky

Zoznámte sa s našimi ambasádorkami

Kto iný pomôže, motivuje, inšpiruje ženy lepšie, ako iné úspešné akčné ženy?

Katarína Šimková

Katka sa vo svete B2B obchodu pohybuje viac ako 10 rokov a je spoluzakladateľkou startupu Staffino, kde viedla obchodný tím.
Neskôr bola 2krát po sebe v časopise Forbes zaradená medzi 30 najtalentovanejších mladých ľudí na Slovensku.
Obchodné zručnosti získala aj v Silicon Valley, kde prešla školeniami v Facebook HQ a Google HQ.
Za svoju prácu a úspechy získala niekoľko cien a nominácii v súťažiach ako Podnikateľka roka, víťazka Startup Awards, Top ženy v digitál a iné.
Našim členkám klubu rada pomôže vo svojej téme obchod a obchodné zručnosti.

Simona Horváth (Socratousová)

Simona je zakladateľkou spoločnosti elevatin – HR & Trainings Studio, ktorá od roku 2017 pomáha firmám rozvíjať ich ľudí nastavením online aj offline vzdelávania a tréningami v oblasti komunikácie. Svoju cestu vo svete HR začala pred viac ako 10 rokmi. Svoje skúsenosti využila na projektoch pre desiatky firiem z oblasti IT, FMCG, gaming, big4 v konzultingu, UX design, či startupové SaaS spoločnosti. Rozvoj ľudí je jej vášeň, preto od januára 2021 pomáha tiež podnikateľom a odborníkom, ktorí odovzdávajú svoje skúsenosti a vedomosti ďalej na ich webinároch, školeniach, či prednáškach. Učí ich, ako sa postaviť (online aj offline) pred skupiny autenticky a predávať svoje vedomosti zrozumiteľne, pútavo a s radosťou.

Michaela Králiková

Michaela Králiková vyštudovala teológiu a pôvodné jazyky – latinčinu, hebrejčinu a gréčtinu. Stážovala v USA, kde získala certifikácie z discipleshipu a mentoringu.

Založila sieť bistro kaviarní a výrobu koláčov Králiková Cafe & Cakes a Manufacture. Píše knihy a prednáša o osobnom raste a podnikaní. Je Google Certifikovanou Trénerkou pre podnikanie a soft skills. Jej najväčšími vášňami sú kreativita a komunikácia. Miluje písanie, cestovanie, varenie, beh, knihy, silnú kávu, skvelé jedlo a víno, obdivuje svetové brandy, nádherný dizajn a architektúru.

Členky nášho klubu vzdeláva aj na témy: Mindset/ softskill, talenty a silné stránky, budovanie značky tak, aby bola zapamätateľná a mnoho ďalších.

Kristína Kováčiková

Kristína je partnerom v spoločnosti EXACT RECRUITMENT a zakladateľkou projektu LINKEDINSTRATEGIE.SK. Pomáha klientom na celom Slovensku budovať značku a dosahovať obchodné výsledky prostredníctvom top nástroja na B2B biznis – LinkedInu. Je odborným garantom konferencie Trend LinkedIn Academy pripravenou v spolupráci s vydavateľstvom týždenníka Trend.

Pôsobila v nadnárodnej konzultačnej spoločnosti Accenture, v medzinárodnej automotive spoločnosti Mercedes a v jednej z najlepších online reklamných agentúr na trhu Zaraguza. Špecializuje sa na employment branding, social media kampane a tréning out-of-the-box myslenia pre manažérov. Klientom pomáha trénovať kreativitu a pozerať sa na ich aktivity na sociálnych sieťach z iného uhla pohľadu. Tému kreativity v manažmente lektoruje aj na Ekonomickej univerzite v Bratislave.

Petra Mečárová

Petra spolupracuje s médiami 17 rokov. Má za sebou desiatky úspešných kampaní, tlačových konferencií, press kitov, novinárskych tripov. Členky klubu naučí, ako sa dostať úspešne do médií. Sama je kom. expertkou a zakladateľkou agentúry 5ka. Svojim klientom poskytuje poradenstvo a navrhuje kom. stratégie, ktoré sú funkčné a merateľné.

Petra vyštudovala marketingovú komunikáciu, pracovala pre viaceré PR agentúry a skúsenosti získala aj v korporátnom svete. V Tatra banke zastrešovala externú, v ČSOB zasa internú komunikáciu.

Petra učí, že mať mark. stratégiu a profesionálny tím ľudí nestačí. Biznis potrebuje jasné komunikačné odkazy a zapamätateľnosť, ktorú prinášajú aj emócie. Motivuje ľudí budovať korektné a profesionálne vzťahy, na ktorých komunikácia značky stojí.

„Buďte na očiach, komunikujte otvorene a budujte úprimné vzťahy nielen smerom dovnútra firmy, ale aj k svojim biznis partnerom a zákazníkom.“

Stanka Šeminská

Stanka Šeminská dosiahla pozíciu National Sales Director pre spoločnosť Mary Kay, kde pôsobí viac ako 20 rokov. Jej tím tvorí viac ako 5000 žien a 47 nez. Sales Directors.

“Mojim poslaním je podporovať ženy, aby objavili svoju krásu, samé seba a stali sa nezávislými a úspešnými líderkami, ktoré si plnia vlastné sny”. 

Národná oblasť Eternity Area sa pravidelne umiestňuje v rebríčku TOP 30 najúspešnejších NSD oblastí v Európe. Za svoje úspechy získala medzinárodné prestížne ocenenie Mary Kay Diamond Circle.

Stanka nám prinesie okrem iného aj témy: Leadership – odvaha viesť ľudí a meniť svet

  • Žena v biznise – autentická a úspešná
  • Ako mať jasnú víziu, poznať svoje „prečo“ a silné stránky
  • Psychohygiena a rovnováha medzi prácou a osobným životom
  • Ako prekonať prekážky a vytrvať aj v čase výziev
  • Práca s emóciami a ich zvládanie aj v náročných situáciách, uvoľnenie stresu
  • Práca s mysľou – mentálne techniky a pozitívne nastavenie mysle
  • Starostlivosť o seba – sebaláska a sebaprijatie a ich prínos pre náš život a našu prácu

Ivana Brutenič

Ivana pred trinástimi rokmi, počas štúdia na Ekonomickej univerzite, založila konzultačnú spoločnosť EXACT RECRUITMENT a je zakladateľkou projektu LINKEDINSTRATEGIE.SK.

Svojim klientom buduje silné osobné a firemné značky pomocou efektívnych LinkedIn stratégií, vedie LinkedIn workshopy a prednášky. Neustále prináša novinky v oblasti LinkedInu v médiách. Jej články ste videli v médiách Forbes, Trend, Sme, Profit, Instore, Hospodárske noviny. Zisk Manažment a iných. Získala ocenenie Najlepší prejav lektora podľa hodnotení účastníkov školení MVA. Študovala Obchod a Marketing, je doktorkou ekonomických vied. Vo svojich LinkedIn službách kombinuje zručnosti vyhľadávania, s obchodnými a marketingovými znalosťami a vzdelaním. V roku 2017 sa stala odborným garantom a organizátorom konferencie Trend LinkedIn Academy pripravenou v spolupráci s vydavateľstvom týždenníka Trend.