cropped-logo-akcne-zeny-klub_crop-e1667431707205

Napíšte nám

klub@akcnezeny.sk

Zavolajte nám

+421 903 812 055

spetember s akčnými ženami

Čo čaká Akčné ženy v septembri? Jeseň v klube bude parádna jazda!

V lete sme si oddýchli a načerpali nové sily. Venovali sme sa príprave podujatia Equal Pay Day, ktoré sa uskutoční 10. novembra 2023 v priestoroch nášho partnera v centrále Slovenskej sporiteľne v Bratislave. Ak máte chuť sa zúčastniť alebo sa chcete pridať ako ambasádorka viac informácií nájdete na webe Equal Pay Day.

Pri príprave webinárov sme nezaháľali sme a v septembri prinášame množstvo zaujímavých tém a stretnutí.

Zoznámte sa, prosím

Predstavujeme vám s radosťou naše nové klubové členky: Veronika Krajčovičová, expertka na kybernetickú bezpečnosť a Lucia Špačková, majiteľka Lighthouse Coffee. 

augustová výzvaAugustová výzva

V lete zbierame vaše horúce tipy na knihy, ktoré čítate. Pošlite nám ich do 10. augusta a ocitnete sa v našom veľkom knižnom článku. Zašlite na email vaše foto s knihou, názov knihy a prečo sa vám páči, prip. komu ju odporúčate.  

Čo nás čaká?

#online

7. septembra o 9,00-tej ráno sa stretneme na online koučingu so Zuzkou Palkovou. Tentokrát sa budeme venovať téme Efektivita a rozvážnosť.

 

 

 

Je firemný profil na LinkedIn užitočný

V utorok 12. septembra o 9,00 hodine ráno sa budeme s našou akčnou social media špecialistkou Luckou Kočkovou venovať našej obľúbenej sociálnej sieti LinkedIn. Tentokrát na tému: Je firemný profil na LinkedIn užitočný?

 

 

 

kybernetická bezpečnosť pre eshopy

V utorok 26. septembra o 9,00 nám Veronika Krajčovičová povie viac o téme Kybernetická bezpečnosť pre eshopy. Naučíme sa ako mať správne všekto nastavené na vašom e-shope tak, aby spĺňal všetky legislatívne a právne podmienky. Dozviete sa odpovede na otázky týkajúce sa podmienok e-shopu z pohľadu GDPR, informačnej a kybernetickej bezpečnosti.

Linky na pripojenie na všetky online webináre nájdete vo vašej mailovej schránke.

#offline

Krst office akčné ženyOd septembra máme nový office! Všetky členky klubu sú vítané na krste novej kancelárie akčných žien v stredu 13. septembera o 18,30 v priestoroch našej novej kancelárie na Jarošovej 2961/1, ôsme poschodie, v Bratislave. Vstup pre členky klubu je zadarmo! Tešíme sa na osobné stretnutie s vami!

 

 

 

#linkedinlovers séria pokračuje

linkedinlovers upgrade

Linkedinlovers sa posúva na ďalší level a s novým školským rokom prináša UPGRADE. Pozývame vás na#linkedinlovers WORKSHOP. 19. 9. 2023 od 16.00 hod. v Bratislave, na Jarošovej ulici č. 1 v Bratislave, 8. poschodie, v zasadacej miestnosti združenia Akčné ženy naživo.

Inšpirácia – motivácia – budovanie zručností. To je vývoj nášho formátu Linkedinlovers. Pripravte si obsah na svoj osobný či firemný Linkedin spolu s Michalom Tramitom a AI. Neváhajte, využite možnosť získať vstupenku so zľavou! Ako členka máte zľavu na všetky eventy vo výške 20%, stačí pri nákupe vstupenky použiť kód: klubzlavaeventy20

 

 

Využívajte vaše výhody v klube naplno

  • Ešte nie ste v našej Linkedin skupine? Pridajte sa šup šup:)
  • Na všetky naše eventy využívajte klubovú zľavu: klubzlavaeventy20
  • Všetky naše vzdelávacie webináre si pozriete ZDARMA priamo na klubovom webe.
  • 1x mesačne spoločný online koučing so Zuzkou
  • Využívajte zľavy od partnerov a iných Akčných žien
  • Mediálny balíček v hodnote 600€/ročne v našich magazínoch a na sociálnych sieťach
  • Aj náš klub má vlastný Instagram a Facebook 🙂

ČLENSTVO V KLUBE

 

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *