Online predaj – nástroje, novinky, tipy

Chcete sa dozvedieť všetko potrebné o online predaji? S odborníkmi sa pozrieme na nástroje, ktoré sa dajú efektívne používať pri online predaji, povieme si novinky a tipy, ktoré váš predaj posunú k vyšším číslam.

Spíker:

Milan Markovič COO Effectix SK

“Som Google Certified Trainer for Leadership a bol som v roku 2021 aj Google Trainer for New Generation of Foundersna Slovensku.

Som inovatívny, tvorivý a stále sa posúvam vpred. Úspech vidím v spolupráci s talentovanými ľudmi. Chcem byť rešpektovaný líder.

Pracujem v spoločnosti Effectix.com od januára 2014. Z pozície projektového špecialistu a stratéga som sa prepracoval na šéfa slovenského Effectixu. Starám sa o návrh stratégií pre väčšie spoločnosti a ich realizáciu. Mám znalosti v oblasti ecommerce a UX designu. Mám za sebou prednášky na univerzitách v Bratislave, Trnave a Nitre. Spolupracujem s Digital marketing klubom na projekte Digitálni anjeli ako mentor.

Hosťom na webinári bude:

Filip Kuchar, Senior Online manager – Tatra banka. 

Filip Kuchar sa venuje digitálnemu marketingu už od jeho vysokoškolského štúdia. Počas jeho kariéry zbieral skúsenosti v agentúre Istropolitana Ogilvy a mediálnej agentúre Digiline, kde pracoval na klientoch ako Orange, Hyundai alebo Union. V tomto roku sa zúčastnil kreatívnej súťaže Young Lions, kde sa mu podarilo dosiahnuť bronz v kategórii Marketers a shortlist v kategórii Digital. Aktuálne v Tatra banke pracuje ako Senior Online Manager a je zodpovedný za online komunikáciu ATL kampaní na fyzické a právnické osoby.

PARTNEROM WEBINÁRA JE TATRA BANKA.

Pridajte sa do klubu Akčné ženy (https://klub.akcnezeny.sk/pridaj-sa/ ) a v sume ročného členstva získate viac ako 20 vzdelávacich webinárov zdarma, pravidelný networking a množstvo ďalších výhod počas celých 12 tich mesiacov. Registrujete sa jednoducho priamo tu: https://klub.akcnezeny.sk/registracia/.

Dátum

07 sep 2022
Expired!

Čas

18:00 - 19:30

Miestny čas

  • Časové pásmo: America/New_York
  • Dátum: 07 sep 2022
  • Čas: 12:00 - 13:30
Kategória

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Thanks for submitting your comment!