Ako pripraviť Instagram na Vianoce

Ako pripraviť Instagram na Vianoce a využiť pritom novinky?

Október je ideálny čas na naplánovanie vianočnej komunikácie. Jedna vec je v tomto období na sociálnych sieťach inak. Všetci potrebujú niečo kúpiť svojim blízkym na Vianoce, a preto všetko, čo na nich na Instagrame vyskočí, môže viesť k nakupovaniu. Ako sa na to pripraviť ako malá značka? Práve to nám prezradí #socialspirit, Nika.

Okrem toho sa budeme venovať  aj jesenným novinkám na Instagrame, ktoré môžete prepojiť s vašou pripravovanou vianočnou komunikáciou. Nika vám odprezentuje najnovšie trendy medzi ktorými sú spolupráce s inými tvorcami a audio nahrávky v rôznych formátoch.

Program webinára:

– 3 fázy Vianočnej komunikácie

– 4 Akčné kroky „ Ako na predaj na sociálnych sieťach počas Vianoc“

– Jesenné novinky na Instagrame a ako ich využiť počas Vianoc

 

Informácie o lektorke:

Po šiestich rokoch skúseností v oblasti marketingu a sociálnych sietí sa Nika Kökényová rozhodla zužitkovať to, čo sa na svojej ceste naučila a teraz pomáha malým podnikom, NGO či osobným značkám s komunikáciou na sociálnych sieťach. Prirpavuje social media stratégie na mieru a mentoruje ďalších tvorcov pri procese online podnikania na sieťach. Má vlastný online kurz zameraný na tvorbu stratégií a v roku 2022 vytvorila svoj prvý fyzický produkt – #SOCIALSPIRITCARDS – hravú pomôcku pre všetkých tvorcov na sieťach, ktorý je zároveň unikátom na slovenskom a českom trhu.  Viac informácií o Nike a jej projekte: https://socialspirit.sk/

Product categories

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *