cropped-logo-akcne-zeny-klub_crop-e1667431707205

Napíšte nám

klub@akcnezeny.sk

Zavolajte nám

+421 903 812 055

Akčné ženy v klube

Čo všetko Akčné ženy pripravujú v marci?

Marec bude intenzívny a plný zaujímavých online a offline podujatí! Naplánujte si spolu s nami akčný marec! Namotivujeme sa na koučingu, popasujeme sa s cenotvorbou v čase krízy a pokúsime sa nájsť si viac času a priestoru pre seba.
Čakajú nás top podujatia pod hlavičkou Akčných žien, pre nadšencov sociálnych sietí sa budeme venovať LinkedIn a silou ženských vzťahov a spolupráce oslávime Medzinárodný deň žien.

Klubové webináre

Už vo štvrtok 2. marca o 9,00 hod. sa na našom pravidelnom spoločnom koučingovom stretnutí s koučkou Zuzkou Palkovou budeme venovať téme: Kde je moja motivácia?  Počas týchto stretnutí je každý mesiac vytvorený 20 minútový priestor, v ktorom zameriame pozornosť na jednu oblasť, ktorá ovplyvňuje našu schopnosť dosahovať svoje zámery ako je napríklad silná vízia, sebadôvera alebo vytváranie užitočných návykov.  Viac informácií a možnosť prihlásiť sa nájdete na tomto linku.

 

V utorok 14. marca o 18,00 hod. sa budeme venovať veľmi aktuálnej téme Cenotvorba v čase krízy a inflácie.  Ako tvoriť ceny produktov a služieb v čase krízy a zdražovania? Ako sa pozerať na cenotvorbu v čase inflácie? Odpovede na tieto otázky a tipy ako na cenotvorbu v čase krízy a inflácie poskytne skúsená lektorka a špecialistka na aktívny predaj Karin Kniez. Viac informácií a možnosť prihlásiť sa nájdete na tomto linku.

Vo štvrtok 23. marca o 9,00 hod. nám koučka Katka Országhová pomôže nájsť viac času a priestoru pre seba na webinári Ako si nájsť čas a priestor pre seba. Máte pocit, že venujete čas len deťom, domácnosti a práci? Máte výčitky, keď robíte niečo iba pre seba? Neviete ako si zorganizovať čas a nestihate to, čo by ste chceli? Máte pocit, že ste na poslednom mieste? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali áno, tento online workshop je určený pre vás. Viac informácií a možnosť prihlásiť sa na tomto linku.

V marci nás čakajú dva #offline eventy:

SISTERHOOD

8. marca o 18,00 sa stretneme na inšpiratívnom večeri SISTERHOOD, ktorý sa bude konať v našom obľúbenom Kubis The Nook v Bratislave. Opäť  sme sa spojili s Answear.sk a prinášame vám večer plný inšpirácie, pohodovej atmosféry a skvelého občerstvenia. Budete mať možnosť prezrieť si aj dizajnové kúsky z novej kolekcie Answear.LAB – Sisterhood. Neváhajte a kúpte si vstupenku!

Priateľky, mamy, sestry, dcéry, partnerky v podnikaní. VZŤAHY sú pre nás ženy na prvom mieste. Užite si s nami večer plný priateľstva, ženskej sily, vzájomnej podpory a príbehov.  

SPÍKERKY VEČERA:

  1. Babsy Jagušák a Alena Heribanová
  2. Barbora Priehodová a Slávka Chlebová
  3. zakladateľky firmy Softello Jana a Michaela Balážové
  4. Natália Selveková s dcérou Niky

 

LINKEDINLOVERS

16. 3. 2023 od 16:30 hod. sa opäť v priestoroch Kubis The Nook v Bratislave na podujatí LINKEDINLOVERS. Môžete sa tešiť na  skúsených Linkedln užívateľov, zdieľanie skúseností, tipy a rady z praxe, nový network a inšpiráciu pre vaše ďalšie aktivity na obľúbenej sieti pre profesionálov.  Nečakajte a kúpte si vstupenku!

Kto budú naši hostia?

  • Iveta Hrabovská vybudovala úspešnú značku Gentlejam. Na evente nám prezradí, ako jej pomáha sieť Linkedln pri budovaní jej brandu – Gentlejam – džemov a omáčok s prémiovým alkoholom.
  • Ivana Molnárová vyštudovala Matematicko-fyzikálnu fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Po absolvovaní univerzity pracovala v rodinnej firme Anyhel v Humennom. V roku 2001 nastúpila do spoločnosti Profesia ako Sales Representative a po zmene viacerých pozícií od mája 2008 riadila a koordinovala obchodné aktivity spoločnosti v Českej, Slovenskej a Maďarskej republike ako marketingová a obchodná riaditeľka. Od októbra 2010 pracovala na poste výkonnej riaditeľky spoločnosti Profesia. Aktuálne si užíva sabatikel a objavuje nové možnosti, ktoré jej život prináša.
  • Lucia Kočková ako social media specialist je veľkou propagátorkou siete Linkedln. Tvorí marketingovú stratégiu pre Akčné ženy a pre mnoho ďalších podnikateľov a jednotlivcov. Budovaním osobného brandu, tvorbe obsahu a marketingovej stratégie sa venuje od ukončenia vysokej školy. V marketingu a komunikácii prešla od propagácie detských kníh, cez prácu v PR agentúre, pozíciu marketéra a hovorcu v súkromnej nemocnici, aj v korporáte, až po Head of Communication and Marketing v štátnej nemocnici. Je spolutvorkyňou štipendijného programu pre medikov a budúce sestry, kde intenzívne nahliadla do problematiky úzkeho spojenia marketingu a HR. Pomáha jednotlivcom aj spoločnostiam nastaviť komunikačnú stratégiu značky a to aj na sociálnej sieti Linkedin či iných sociálnych sieťach.
  • Branislav Siklienka je ambasádorom Európskeho klimatického paktu na Slovensku, realizátor zelených striech, majiteľ Sky Gardens a predseda Asociácie pre zelené strechy a  zelenú infraštruktúru. Zelené strechy sa stali skrátka jeho poslaním. Venuje sa ich osvete, popularizácii a inštalovaniu tak, aby sa stali prirodzenou súčasťou stavieb a pomáhali zmierňovať negatívne dôsledky zmeny klímy v našich mestách. Jeho motto je: „Buďte súčasťou pozitívnej zmeny klímy spolu s nami“. 
  • Rastislav Sopko je propagátorom domácej produkcie a rozumného spôsobu života, v ktorom sa neplytvá. Ako profesionál je riaditeľom asociácie MÁM DRON. Vo svojom podcaste ITHINKGREEN zdieľa spolu s hosťami zelené rady a tipy. Celoživotne sa venuje marketingu, stratégiám a obchodu. Myslí na zeleno, teda aj na ďalšie generácie, ktoré po nás prídu. Vo voľnom čas najviac chvíľ trávi vo vode, vo fitku a na záhrade. 

 

 

ČLENSTVO V KLUBE

 

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *