cropped-logo-akcne-zeny-klub_crop-e1667431707205

Napíšte nám

klub@akcnezeny.sk

Zavolajte nám

+421 903 812 055

Čo je to “finančný wellness žien”? Pridajte sa na náš event

V spolupráci s Fondee vám prinášame event, na ktorom sa dozviete viac o “finančnom wellnesse žien”. Nebude chýbať diskusia a networking. 

Čo je to “finančný wellness žien”? 

Je to stav, kedy máme nad svojimi financiami kontrolu, peniaze nás nestresujú, máme o nich prehľad a plánujeme do budúcna. Okrem poskytovania dostupnej možnosti investovania sa Fondee snaží finančný wellness na Slovensku zlepšovať aj aktívnym vzdelávaním.

Z dlhoročných štatistík je viac než očividné, že ŽENY majú väčšie ťažkosti praktizovať finančný wellness ako muži. Ekonomická nerovnosť mužov a žien, nerovnosti v platoch ale aj dôchodkoch mužov a žien  – toto sú problémy, ktoré trápia primárne ženskú časť našej spoločnosti. Napriek tomu, že ženy vo svete investícií reportujú lepšie výnosy ako muži, častokrát nám v aktívnej správe našich financií bráni nízke sebavedomie či zaužívané stereotypy, ktoré vyplývajú z našej spoločnosti alebo výchovy. Týmto eventom by sme chceli podporiť a normalizovať diskusie o peniazoch a zlepšiť tým finančnú gramotnosť nielen žien, ale aj ľudí v ich okolí.

Srdečne vás pozývame Akčné ženy

📅 Kedy? 19.10. 2022 o 17:00

📍 Kde? Monsters Café v Petržalke

📝Program

17:00 Workshop na tému finančného wellness žien na Slovensku

18:00 Panelová diskusia

18:30 Voľný networking

🎟️Vstupné je ZDARMA. Vstup si môžeš zaistiť zaslaním emailu na  daniela@fondee.sk. S registráciou nečakaj príliš dlho, nakoľko kapacity sú obmedzené.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *