cropped-logo-akcne-zeny-klub_crop-e1667431707205

Napíšte nám

klub@akcnezeny.sk

Zavolajte nám

+421 903 812 055

LINKEDINLOVERS-KOSICE

Čo všetko Akčné ženy pripravujú v máji?

V máji nás čakajú samé príjemné stretnutia a podujatia, ktoré vymýšľajú a organizujú Akčné ženy. Opäť sa stretneme na online ochutnávke koučingu so Zuzkou Palkovou a opäť sa budeme venovať našej najobľúbenejšej sociálne sieti LinkedIn, ale hlavne ideme si užiť Víkend s akčnými ženami v Trenčíne. 

#online

vo štvrtok 4. mája o 9,00 hod. sa budeme spolu s koučkou Zuzkou Palkovou na pravidelnom koučingovom online stretnutí venovať téme: Cykly podnikateľky a ženy. Viac si prečítajte:https://klub.akcnezeny.sk/eventy/cykly-podnikatelky-zeny-496/ 

V utorok 9. mája o 9,00 hod. sa spolu s Luckou Kočkovou a Matúšom Draganovským sa budeme venovať téme Newsletter na LinkedIn. Viac informácií nájdete: https://klub.akcnezeny.sk/eventy/newsletter-na-linkedin/

V máji nás čakajú  skvelé #offline eventy:

Víkend s akčnými ženami v Trenčíne

Zavítame do srdca Trenčína na Víkend s akčnými ženami od 12. – 14. mája 2023. Budeme cvičiť, vychutnávať si výborné jedlo, relaxovať vo wellness krásneho hotela Elizabeth**** v srdci Trenčína, no tešiť sa môžete aj na biznis fotenie, z ktorého budete mať profesionálne fotky. V sobotu večer nás čaká aj inšpiratívny talk so zaujímavými spíkerkami. Viac informácií a svoju vstupenku si môžete kúpiť: https://eshop.akcnezeny.sk/produkt/vikend-s-akcnymi-zenami-v-trencine/. Členky klubu majú zľavu na pobyt. 10% zľavu si uplatníte zadaním kódu: klub34 pri nákupe vstupenky na podujatie.

Akčné ženy v Trenčíne – inšpiratívny večer

V sobotu 13. mája sa v hoteli Elizabeth**** v Trenčíne o 19,00 stretnú Akčné ženy ( nielen) z Trenčína a okolia, aby sa inšpirovali, networkovali a vzdelávali. Nenechajte si ujsť inšpiratívnu diskusiu so zaujímavými hosťkami. Viac informácií a svoju vstupenku si kúpte: https://eshop.akcnezeny.sk/produkt/akcne-zeny-v-trencine/. A nezabudnite využiť vašu zľavu 20% , ktorú uplatníte zadaním kódu: klubzlavaeventy20 pri nákupe vstupenky na podujatie.

#linkedinlovers májová edícia v Bratislave

Našej obľúbenej sociálne siete LinkedIn sa budeme opäť venovať v máji. Stretneme sa 17.mája od 16,30 v priestoroch Kubi´s the NOOK v Bratislave na podujatí LINKEDINLOVERS v máji. Môžete sa tešiť na skúsených Linkedin užívateľov, zdieľanie skúseností, tipy a rady z praxe, nový network a inšpiráciu pre vaše ďalšie aktivity na obľúbenej sieti pre profesionálov. A príde špeciálny hosť z Českej republiky. Viac informácií a vstupenku na podujatie si môžete zakúpiť: https://eshop.akcnezeny.sk/produkt/linkedlnlovers-v-bratislave-v-maji/. Aj na toto podujatie nezabudnite využiť vašu zľavu 20% , ktorú uplatníte zadaním kódu: klubzlavaeventy20 pri nákupe vstupenky na podujatie.

 

Linkedinlovers v Bratislave v máji

 

ČLENSTVO V KLUBE

 

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *