Našim celoročným partnerom je Inca Collagen. Už ste ho odskúšali?

O bielom prášku menom Inca collagen sme už písali v našom magazíne Akčné ženy. Romana, ktorá stojí za týmto zázrakom začala podnikať s kolagénom celkom náhodne. 

Celé podnikanie s Inca Collagen vzniklo spontánne

Jeho účinky objavila v Thajsku a následne jej ho pripomenula kolegyňa, keď si potrebovala po party zobrať prášok proti bolesti hlavy. Kamarátka jej vtedy povedala, že ten v kabelke nemá a ten druhý jej nedá, lebo ten jej pomáha na pigmentové škvrny.

Nemala vtedy pri sebe prášok, ale kolagén, ktorý spoločne objavili v Thajsku na dovolenke a odvtedy sme sa tam vrátili opäť ešte trikrát. Rodine a kamarátom od vtedy začala namiesto magnetiek nosiť kolagén. Následne sa to rozšírilo tak, že balíky musela precliť a tak pochopila, že sú tie balíčky s bielym práškom ozaj zaujímavé.

Čoskoro prišlo k realizácii nápadu a vyrobili si vlastný kolagén

“Moja kamarátka Ivana povedala kúzelnú vetu: A prečo nie”, hovorí Romana. V tom roku vyrazili do Thajska tretíkrát. Leteli už s cieľom zistiť, ako sa to vyrába, kde sa to vyrába a nakoniec sa dostali do patovej situácie a zistili, že vyrobiť sa to dá, ale dovážať sa to nedá. A tak sa rozhodli ho vyrábať. Našli si cestu k úplne vlastnému kolagénu a tak začali produkovať unikát.

Kto stojí za Inca Collagen?

Dve ženy, dve mamy. Jedna je viditeľná (blondína v červených šatách) a druhá je neviditeľná, dopĺňa ju. Ona je tá starostlivá maminka a ja s(Romana) som tá prelietavá, potrebujem nad sebou kontrolu. Ona je môj stabilný bod. Je mojou neoddeliteľnou súčasťou. Ona je pre mňa vzor a stabilita. Ja lietam v oblakoch (smiech).

Existujú rôzne druhy kolagénov. Inca Collagen je 100% čistý bioaktívny kolagén

Obsahuje všetky tri typy a je z morských rýb. Vďaka tomu nemusí byť tepelne upravený ako napríklad hovädzí alebo bravčový. Pri užívaní, keď ho pijeme, si ho telo doplní presne tam, kam treba. Či už podporí nechty, vlasy, pokožku, pigment alebo kolená…

Vďaka členstvu v klube AKČNÉ ŽENY získate pozornosť od Inca Collagen a zároveň špeciálnu zľavu na nákup počas celého roka.

[av_button label=’REGISTRUJ SA TU’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ link=’manually,https://klub.akcnezeny.sk/registracia/’ link_target=” size=’medium’ position=’center’ label_display=” title_attr=” color_options=’color_options_advanced’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ btn_color_bg=’pink’ btn_custom_bg=’#444444′ btn_color_bg_hover=’theme-color-highlight’ btn_custom_bg_hover=’#444444′ btn_color_font=’theme-color’ btn_custom_font=’#ffffff’ id=” custom_class=” av_uid=’av-3a1oy8′ admin_preview_bg=”]

Share This Post
Have your say!
00

Customer Reviews

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

    Thanks for submitting your comment!