Čo získa partner nášho klubu?

Ste firma, ktorá podporuje diverzitu, vytvára pohodové pracovné prostredie, prirodzene rozvíja talenty a podporuje svojich ľudí v tom, aby robili to, čo ich baví a napĺňa? 

Vaša značka a vaši zamestnanci

Zvýšime povedomie o vašej značke medzi akčnými ženami. Priblížime vás našim čitateľkám a počas celého roka budeme aktívne šíriť vaše firemné novinky a akčné kampane medzi členkami nášho klubu. 

Už viac ako tri roky prinášame dennodenne rozhovory s podnikateľkami a pravidelnú dávku inšpirácie pre pre všetkých, ktorí chcú s podnikaním začať. Sústredime sa na pozitívne ladené články a motivujeme ženy k neustálemu vzdelávaniu a sebarealizácii. Pomohli sme desiatkam žien zrealizovať štart v podnikaní a pravidelne sa stretávame na našich eventoch, ktorými rozširujeme rady podnikateliek. Propagujeme ich podniky, tešíme sa spoločne z úspechov a pomáhame si zvládať krízové situácie. 

Mesačne nás na weboch navštívi 100 000 čitateľov a osobne sme stretli na podujatiach už skoro 10 000 žien. 

PODPORTE s nami PODNIKATEĽKY a ženy, ktoré chcú rásť.

Špeciálne v tejto dobe to podnikateľky nemajú jednoduché, potrebujú sa spájať a často i transformovať svoje podniky tak, aby finančne ustáli krízu. Staňte sa naším PARTNEROM a pridajte sa tak do KLUBU Akčných žien. 

Ponúkame vám mediálne plnenie a zároveň spojenie s vašimi zákazničkami. 

Máte na nás ďalšie otázky? Napíšte nám na klub@akcnezeny.sk

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *