Novinka v klube – hodinová konzultácia k vášmu instagramovému profilu zdarma!

Lámete si hlavu, či komunikujete na sociálnych sieťach správne váš produkt alebo službu? Naša mentorka Martina Pálešová vám zodpovie všetky vaše otázky a dilemy v 30 minútovej konzultácii zdarma.

Martina je marketingová konzultantka, ktorá sa venuje budovaniu brandu a komunity na Instagrame. Šesť rokov pôsobila v agentúrach ako nákupca médií, manažér sociálnych sietí a školiteľ. Ako konzultantka vo vlastnom projekte @InstaLab_by_Tina sa venuje tvorbe stratégií o obsahu na sociálnych sieťach. Pod vlastnou značkou Paw Powers Design sa venuje handmade tvorbe, takže jej focus sú predovšetkým menšie biznisy, ktoré sa chcú presadiť na Instagrame. Je tiež fotografka, miluje cestovanie, mačky a Reels.

Každá členka klubu obdrži 30 minútovú konzultáciu zdarma + 30 minút brainstorming

Ako členky nášho klubu sa môžete tešiť na konzultáciu k vybranej sociálnej sieti – Instagrame/Facebooku. V nej vám analyzuje váš profil a zhodnotí jeho plusy a mínusy. V ďalšej 30 minútovke nasleduje spoločný brainstorming. Nápady na to, čo komunikovať na Instagrame, aby to neboli “len” produktové fotky.

Ak máte chuť pridať sa do nášho klubu a využívať tak množstvo výhod, ktoré nám budú neustále pribúdať, chcete si užiť archív našich webinárov, networking s ďalšími členkami a veríme, že čoškoro aj spoločné eventy, pridajte sa k nám teraz hneď! 

[av_button label=’CHCEM SA PRIDAŤ DO KLUBU’ icon_select=’yes’ icon=’ue812′ font=’entypo-fontello’ link=’manually,https://klub.akcnezeny.sk/registracia/’ link_target=’_blank’ size=’medium’ position=’center’ label_display=” title_attr=” color_options=” color=’pink’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ btn_color_bg=’theme-color’ btn_custom_bg=’#444444′ btn_color_bg_hover=’theme-color-highlight’ btn_custom_bg_hover=’#444444′ btn_color_font=’theme-color’ btn_custom_font=’#ffffff’ id=” custom_class=” av_uid=’av-28uygw’ admin_preview_bg=”]

Chcete spoznať Martinu?

Pridajte sa na náš spoločný webinár ! Našim HOSŤOM bude aj blogerka Ivana Antal Petrušová – Sweet Lady Lollipop, ktorá porozpráva o svojom pohľade na tvorbu obsahu, vizuálnu stránku profilu, ako vníma novinky na Instagrame, Reels a Stories. Vstupenku si zakúpite priamo tu. 

Trendy na sociálnych sieťach

Share This Post
Martina Novotna
Written by Martina Novotna
Som akčná žena. Táto mantra ma sprevádza už tri roky. Spoločne s Maťkou Beňovou sme založili komunitu a magazín www.akcnezeny.sk, následne www.akcnemamy.sk a najnovšie aj www.svetzeny.sk . Aby toho nebolo málo, rastie nám aj najnovší projekt - www.prezdraviezeny.sk Okrem akčných projektov sa najviac teším z mojich dvoch akčných chalanov.
Have your say!
00

Customer Reviews

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

    Thanks for submitting your comment!